- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Obchodovanie s kryptomenami

S rozmachom internetu v posledných rokoch sa tiež značne rozšírili možnosti toho, ako si cez neho privyrábať alebo mať rovno nejakú prácu online, pri ktorej môžete pracovať prakticky odkiaľkoľvek na svete. Predstavíme si 3 možnosti, ktoré ale rozhodne nie sú pre každého.

Dá sa živiť kurzovým stávkovaním?

Verte, že je skutočne možné živiť sa kurzovým stávkovaním, potrebujete k tomu ale pochopiteľne dodržiavať disciplínu, z čoho vyplýva neporušovať svoj bankroll manažment. To znamená, že si napríklad na stávkovanie vyhradíte 50 000 Sk a budete poctivo vsádzať za 500 Sk, ako v prípade vyhrávania, tak aj vtedy, ak sa nečakane dostanete na vlnu prehier.

Je samozrejme nutné starostlivo zvoliť šport, ktorému sa budete venovať a ktorý máte dôkladne naštudovaný. Najlepšie je vybrať taký, kde bookmakeri robia chyby a vedieť ich využívať. V obľube je ale potrebné aj kurzové stávkovanie na prezidentské voľby alebo iné spoločenské stávky, kde môžete nad stávkovými kanceláriami zvíťaziť jednoduchšie ako napríklad pri futbale alebo hokeji alebo veľkých športových podujatí ako je tenisový turnaj French Open čiže Roland Garros. Ich problémom je, že sa konajú len z času na čas.

Hranie online počítačových hier ako zamestnanie

Kto by si pred pár rokmi pomyslel, že sa bude dať uživiť hraním hier. Tzv. „e-športy“ sú však v súčasnej dobe veľmi populárne a točí sa v nich obrovské množstvo peňazí. Organizujú sa obrovské turnaje, na ktoré sa chodia pozerať desaťtisíce fanúšikov, len aby videli, ako hrajú profesionáli. Aj za touto záľubou, ktorou sa ti najlepšie uživia, stojí obrovské úsilie.

Asi najznámejšími hrami sú napríklad Dota 2, najnovšie Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends alebo Hearthstone. Čo sa týka aktuálnych kôstok, na hernej platforme Steam v súčasnosti „frčí“ PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) a obľúbená je aj napríklad kombinácia viacerých žánrov zároveň – online strategická hra Clash Royale, ktorá sa dokonca hrá na mobile. Pozor hranie hier a hracích automatov v online kasíne je niečo úplne iné – jedná sa o hazard a skôr alebo neskôr prídete o všetky peniaze!

Fenomén: obchodovanie s kryptomenami

Popularita PC hier je síce obrovská, na súčasný boom kryptomien ale, trúfame si povedať, zďaleka nemá. Neexistuje snáď nikto, kto používa internet, a nepočul napríklad o najznámejšom bitcoine. Tí zvedavejší sa potom samozrejme zaujímali aj o to, ako s bitcoinom alebo aj inými kryptomenami obchodovať.

Aj napriek tomu, že je to veľmi riskantné, dokážu sa týmto niektorí uživiť. Možno ani neviete, že virtuálnych mien existuje okolo 1 400 a ich číslo stále narastá. Prekvapivé pre niektorých môže byť aj to, že sa najviac medializovaný bitcoin nedostal ani do TOP 10 najviac rastúcich kryptomien za rok 2017. Primát drží Ripple (nárast o 36 000 %), nasleduje NEM (necelých 30 000 %) a Ardor (16 800 ). Uvidíme, čo nám prinesie rok 2018, zatiaľ ale rozhodne nie je taký hektický, ako ten predchádzajúci.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články

Reklama

Môže byť mzdová agenda jednoduchšia? Ale určite! Využite mzdový softvér Mzdy Komplet od Vemy.